http://mkbkonsult.se/sb-media/2019/01/profilbild-w140.jpg

Bosse Wallin

Handläggare VD placering Strängnäs

0152-106 33
070-795 44 25
bosse@mkbkonsult.se

    http://mkbkonsult.se/sb-media/2013/11/MKB131x1582-w140.jpg

    Kerstin Wallin

    Administration placering Strängnäs

    070-667 89 49
    kerstin@mkbkonsult.se

      http://mkbkonsult.se/sb-media/2017/01/IMG0009-w140.jpg

      Kees Haasnoot

      Handläggare placering Strängnäs

      073-965 14 67

      kees@mkbkonsult.se

        http://mkbkonsult.se/sb-media/2017/01/image1-w140.png

        Nathalie Johansson

        Projektering placering Strängnäs barnledig t.v.

          http://mkbkonsult.se/sb-media/2019/03/IMG2962-w140.jpg

          Johan Holmström

          Handläggare placering Strängnäs

          070-525 94 06
          johan@mkbkonsult.se

            http://mkbkonsult.se/sb-media/2013/11/Lasse-w140.jpg

            Lars Lindström

            Handläggare placering Västerås

            070-617 50 25
            lars@mkbkonsult.se

            Linslagargränd 5
            721 30 Västerås

              http://mkbkonsult.se/sb-media/2018/10/20181012092818-w140.jpg

              Einar Anens

              Projektering placering Västerås

              070-732 40 87
              einar@mkbkonsult.se

                http://mkbkonsult.se/sb-media/2013/11/177x233karta-w140.jpg

                Hitta oss

                Huvudkontor i Strängnäs